Kapat
whatsapp-android-resim-icinde-resim-ozelligi
Android 479 Görüntüleme 0

WhatsApp Android İçin Beklenen Özellik Sonunda Geldi

WhatsApp Android kullanıcıları için yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Bugün yayınlanan güncelleme ile birlikte, WhatsApp Android için resim içinde resim özelliği sonunda tüm Android kullanıcıları için yayınlandı. Peki, bu özellik nasıl çalışıyor?  Gelin, yakından bakalım.

WhatsApp Android için resim içinde resim özelliği geldi!

İlk olarak iOS için WhatsApp uygulamasına gelen özellik sonunda Android kullanıcılarının da hizmetine sunuldu. Bu sayede WhatsApp içerisinde YouTube ve Instagram videolarını resim içinde resim moduile görüntülemek mümkün hale geliyor.

Eğer son WhatsApp güncellemesi yüklerseniz, küçük resim ön izlemesinde bir Oynat sembolü sizleri karşılayacak. Bu sembole tıkladığınızda uygulama size videoyu resim içinde resim modu ile gösterecek.

whatsapp-android-resim-icinde-resim-ozellig

Bu sırada siz de videoyu izlerken aynı zamanda sohbet içerisinde gezinmeye devam edebileceksiniz. Instagram videoları ile de çalışacak özellik, Instagram Hikayeler desteği sunmayacağını da özellikle belirtelim.

Şu an için bu özellik haberin başında da belirtiğimiz gibi tüm Android kullanıcılarının huzuruna sunuldu. Şirketin son zamanlarda özellikle WhatsApp bildirimleri için oldukça sıkı çalıştığını da bir kez daha söyleyelim. Sizin WhatsApp ile sunulmasını istediğiniz özellikler neler? Düşüncelerinizi yorum kısmından aktarabilirsiniz.

Kaynak : https://shiftdelete.net/whatsapp-android-icin-resim-icinde-resim-ozelligi-kullanima-sunuldu

Yazar : Deniz Aslan

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir