Ekibimiz

ufku arslan

Ufku Arslan Hakkında ;

1990 yılında Sinop’ta dünyaya geldi. Öğrenim hayatı Liseye Sinop’ta devam etti Üniversiteyi Giresun Üniversitesinde okudu. Web Tasarım ve Grafik konularında ileri derecede bilgiye sahip. Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisi Web Grafik Tasarım Mezunu. Bilgisayar ve internet olmazsa olmazıdır.

berkan elitok

Berkan Elitok Hakkında ;

1993 Sinop doğumlu. Doğu Akdeniz Üniversitesi PDR mezunudur. İnternet ortamına hakim ve arkadaşlarıyla eğlenmeyi sever.

ömer koca

Ömer Koca Hakkında ;

1993 Sinop’ta doğdu. Eğitim hayatı Eşkişehir’de tamamlamıştır. Neşeli arkadaşlarıyla eğlenmeyi gülmeyi güldürmeyi seven biridir.

necip uğur dağ

Necip Uğur Dağ Hakkında ;

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan,sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan, masaya oturduğu zaman ilk olarak ayaklarını koyacak yer arayan, küçükken radyodan kaset dolduran, milimetrelik bile olsa bayanlarda ve erkeklerde uzun tırnağa katlanamayan, iki eli birden doluyken elektrik düğmesini burnuyla açıp kapayan, otobüsü kaçırınca gurur yapıp arkasından koşmayan, hayatında hiç lost izlememenin eksikliğini hissetmeyen, eşşek kadar kızların 3 yaşındaki kızlar gibi konuşmalarına sinir olan, yolda giderken kaldırımdaki karo taşların çizgilerine basmamaya özen gösteren, gülünmemesi gereken yerde gelen gülme krizinin verdiği haz ve acıyı birçok kez yaşamış olan, bir türlü insanlara güvenmemesi gerekirken her defesında aynı hataya düşen, kazanmışlıkları ve kaybettikleriyle güçlenen hayatı sil baştan yaşamayı seçen koca dünyanın bir nedeni de ben olayım diyen bir insanım.