Kapat
2019 yılında çıkacak teknolojik ürünler
Genel 429 Görüntüleme 0

2019 Yılında Çıkacak Teknolojik Ürünler

Yeni yılda teknolojik gelişmelerle birlikte giderek kolaylaşan hayatımıza farklı teknolojik ürünler ekleniyor. Bazıları hayatımıza kattığı kolaylıkla ön plana çıkarken bazıları da tasarımları ile bizleri kendine çekiyor. Peki, geleceği yansıtan teknolojik ürünlere 2019 yılında hangileri eklenecek? Küçük bir geleceğe seyahat turuna başlıyoruz.

LG Signature Oled Tv R

Tüketici Elektroniği Fuarı sayesinde daha satışa çıkmamış ürünlerin taze taze tanıtımı yapılmışken ilk ilgi çekici teknolojik ürün katlanabilir özelliği ile alışılmışın dışında olan bu LG marka televizyon. Teknolojik ürünler arasında akla gelmeyen bir tasarıma sahip Signature Oled Tv R yaşam alanlarımızı daha etkin ve temiz kullanmayı amaçlayarak tasarlanmış. 65 inç boyutundaki tv kullanılmadığı zamanlarda kabin içine gizlenerek kabinin müzik sistemi olarak kullanılmasına olanak sağlıyor.

LG-Signature-Oled-Tv-R-teknolovizyon

Yaşamları Aydınlatan Lamba Auri

Ruh halinize uygun ışık saçan bir teknolojik ürün var desek ne dersiniz? Auri sizin tüm duygu değişimlerinize göre farklı renkler ve sesler ile size destek oluyor. Uyumak istediğinizde sizi rahatlatacak ve uykuya geçirecek ayarları uygulayan Auri lamba, uyanık kalmanız gereken durumlarda da vücudunuzu uyaran etkiyi sağlıyor. Ayrıca hoparlör olarak da kullanılan bu lamba çok yönlü olması ile yeni teknolojik ürünler arasında farkını gösteriyor.

Zamanla Yarışan Fırça Y-Brush

Dakikaların günden güne daha değerli olmaya başladığı bu çağda zaman kazandıran teknolojik ürün tasarımları denenmeye devam ediyor. Bunlardan bir yenisi ise damaktaki diş dizilimi şeklinde dizayn edilmiş Y-Brush diş fırçası. On saniye gibi kısa bir sürede tüm dişlerinizi tertemiz yapan bu fırça ilginç tasarımı ve hızlı çalışması ile ön plana çıkan teknolojik ürünlerden biri olurken daha neler göreceğiz acaba dedirtiyor.

Uber’in Uçan Taksileri

uber-ucan-taksi-teknolovizyon

Gelecekten haber veren uçan araçların konuşulduğu şu dönemde uçan taksi prototipi ile bu teknolojinin ne kadar mümkün ve kullanılır olduğunu bir kez daha düşünmeye başladık. Teknolojik ürün denince uçan nesnelerin dünyası tabi ki akla gelen ilk şey. 2023 yılında kullanıma geçmesi planlanan Uber’in uçan taksileri, hibrit motorla çalışıyor ve beş kişi taşıma kapasitesine sahip.

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir