Kapat
teknolovizyon
Genel 558 Görüntüleme 0

Kameralı Güvenlik ve Alarm Sistemi

Geçim kaynağı olan iş yerlerinizden çıkıp eve gittiğinizde ya da hafta sonları veya kısa süreli tatillerde aklınız iş yerinizde mi kalıyor? İş yerinize hırsız gireceği endişesi ile kaygılanıyor musunuz? Maalesef günümüzde artan hırsızlık olayları kaygılanmanızın temel nedenlerindendir. Neyse ki güvenlik alanında yaşanan teknolojik gelişmelerin sunduğu kamera sistemi sayesinde iş yerinizde olmadığınız anlarda gönül rahatlığı ile vakit geçirebilirsiniz.

Dilerseniz gizli, dilerseniz görünür kamera sistemleri ile iş yerinizi donatarak, akıllı telefon ve bilgisayarınızdan dilediğiniz an canlı izleme yapabilir ve kayıt altına alabilirsiniz. İnternetin etkin kullanıldığı günümüzde uzaktan erişim sağlayabileceğiniz iş yeri kamera sistemi kayıt sırasında interneti kullanmadığı için kotanızın bitmesi gibi bir sorun oluşturmaz. Yüksek çözünürlüklü gece ışığa ihtiyaç duymadan, gece ve gündüz renkli görüntü alan, ışık, toz ve suya dayanıklı kameralar ile iş yerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Hırsızlara karşı önlem olarak kullanılan kameralar ve iş yeri alarm sistemi sayesinde iş yerinizde yangın, su baskını, gaz kaçağı ve sağlık gibi emniyete haiz durumlarda İtfaiye, 112 ve emniyet birimlerinin işyerinize yönlendirilmesi sağlanacaktır. Kablolu ve kablosuz olarak kurulabilen alarm sistemleri sayesinde iş yerinizin emniyetini üst düzeyde sağlamanız mümkün olarak içini rahat edecektir.

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir