Kapat
ADATA-XPG-SPECTRIX-D80
İnceleme 873 Görüntüleme 0

Adata XPG Spectrix D80 İnceleme

ADATA yakın zamanda yeni nesil RAM‘lerini bizlerle bir araya getirdi. Cihaz sıvı nitrojen soğutma sistemi ile birlikte RGB ışıklandırmasını kullanarak gözleri kendisine çevirmeyi başardı. Bu yazımızda Adata XPG Spectrix D80 modelini yakından inceleyeceğiz. Bu arada Adata’nın ram konusunda farklı modelleri bizlerle bir araya getirdiğini de söylemek lazım.

Sıvı Nitrojen Özellikli Ram Sistemi

Adata XPG Spectrix D80 modelinin en önemli özellikleri arasında sıvı-hava karışımını kullanan ilk RAM olarak yer almasıdır. Bellek üzerinde bulunan ısıyı dağıtıcı ile beraber alüminyum soğutucu ve nitrojen sıvı kullanan XPG Spectrix D80 RAM, bu özelliği ile performans yönünden özellikle oyunculara doyurucu bir deneyim sunabiliyor. Intel ve AMD Ryzen tabanlı kullanılabilecek XPG Spectrix D80, sahip olduğu profilleri ile limitleri zorlamanıza imkan tanıyor. Siyah ve kırmızı renk seçeneklerinde sunulan XPG Spectrix D80 RGB ışıklandırmaları ile özel bir hale dönşüyor.

ADATA-XPG-SPECTRIX-D80


Adata XPG Spectrix D80 Performans

3.2 GHz frekansında Intel Core i5-6500 işlemci ve anakart üzerinde yer alan, GeForce GTX 1070 Gaming X 8G ekran kartı ile cihaz mükemmel bir oyun deneyimi sunuyor. Ayrıca 512 GB SSD’nin yer aldığı XPG Spectrix D80 üzerinde G.Skill’in 2133 MHz 8 GB tek kanal RAM‘i yer alıyor.

Bu ramler oyuncuların fazlasıyla ilgisini çekecek gibi gözüküyor. Peki sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz düşüncelerinizi yorum kısmına yazarak belirtebilirsiniz.

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir