Kapat
Nubia Red Magic 3 İnceleme
İnceleme 616 Görüntüleme 0

Nubia Red Magic 3 Telefon İncelemesi

91.3% Ortalama Puan

Teknolovizyon Notu

Siz oyun severler için fiyat performans açısından Nubia Red Magic 3 telefonunu inceledik !

Performans
%95
Kamera
%90
Tasarım
%90
Batarya
%90

ZTE şirketinin bir ürünü olan Nubia Red Magic 3 model telefonu, bu yılın başlarında sadece tanıtımı yapılan bir telefon idi fakat satış için tarih verilmemişti. Yeni gelen bir bilgiye göre, Red Magic 3 model telefonu haziran ayında satışa Hindistan’da sunulacak. Telefonun fiyatı 40,000 RS olarak belirlendi.

Nubia Red Magic 3 Telefonun Teknik Özellikleri

Telefonu, oyun oynamak isteyen müşteriler alacaklar. Çünkü tamamen oyun için üretildi. Telefonun 6.65 inç ekranı Full HD Plus özellikte ve Amoled teknolojisine sahip. Ayrıca cihazda 12 GB ram bulunacak. İşlemciyi tahmin edebiliyorsunuz, Snap Dragon 855 modelinden aşağısı bu telefon için olmazdı. Şirket de bu modeli seçti. Telefonlarda termal performans en mühim konulardan biridir, test yapan bir çok kuruluşa göre bu telefon modelini test ettiler ve oyun için en zor kademelerde dahi ısınma probleminin olmadığını ifade ediyorlar. Bu da uzun yıllar oyun oynayabilmenizi sağlayacak. Telefonda arka kısımda 48 MP özellikte bir kamera da var. Sony sensörlerin yüksek çözünürlüklü özelliklerine sahip olan mükemmel bir kamera olduğunu söyleyebiliriz. IMX586 sensör taşıyor çünkü. Bunun dışında 3 boyutlu ses özellikleri de Nubia Red Magic 3 telefonunda var. Pili çabuk tükenmesin diye 5.000 mAh batarya konulmuş. 10 dakikada hızlıca şarj olabilmesini sağlayan 27 W bir şarj cihazı var.

Kasa renklerine gelince… Nubia Red Magic 3 siyah ateş kırmızı ve mavi renklerde sunulacak. Temel sürümü 6 GB ve 64 GB dahili alan taşıyacak ve bu sürümün 638 dolar olacağı söyleniyor. Telefonda kullanılan tüm donanımlar en üstün donanımlar ve oyun telefonu için gerekli tüm özellikleri barındırıyor. Ayrıca fiyatı da oldukça uygun… Fakat üretici şirket dünyada çok iyi tanınan bir firma değil. Zaten bu nedenle fiyatı çok uygun diyebiliriz. Oyun telefonu arayanlar için yine de incelenmeye değer bir telefon olduğunu söyleyebiliriz.

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir