Kapat
steelseries apex m750
İnceleme 646 Görüntüleme 0

Steelseries Apex M750 İnceleme

90% Ortalama Puan

Teknolovizyon Notu

Oyuncular için geliştirilen Steelseries Apex M750'yi sizler için inceledik. Sizde oyun tutkunuysanız bu klavye sizin için biçilmiş kaftan olabilir. Klavyenin tek eksiği bilek desteğinin olmaması.

Dayanıklılık
%90
Performans
%90
Hız
%90

Sizler için bugün Steelseries Apex M750 İncelemesini gerçekleştirdik umarım bütün aklınızdaki soruları cevaplamışızdır

Steelseries bildiğimiz üzere oyuncular için ekipmanlar geliştiren köklü ve oyuncular tarafından iyi tanınan bir firmadır. Firma oyuncular için klavye,mause,kulaklık,mausepad gibi ekipmanları oyuncuların ihtiyaçları doğrultusunda üretiyor. Oyun esnasında oyuncunun rahat etmesi için gereken bütün detayları düşünerek ürünlerini üretiyor. Klavye alanında Apex serisi ile oyuncuları etkilemeyi fazlasıyla başarmış durumda. Bugün ki yazımızda Steelseries’in Apex M750 modelini inceleyeceğiz.

Steelseries Apex M750

Özellikleri

 • Ağırlık : 1 kg / 2.2 lbs
 • Uzunluk : 153.5 mm / 6 inc
 • Genişlik : 454 mm / 17.9 inc
 • Derinlik : 46.7 mm / 1.8 inc
 • Kablo Uzunluğu : 2 m
 • Anahtar : SteelSeries QX2 Doğrusal Mekanik RGB Anahtar
 • Harekete Geçirme : 2 mm
 • Toplam Hareket : 4 mm
 • Güç : 45 cN
 • Ömür : 50 Milyon Tuş Basımı
 • İşletim Sistemi : Windows ve Mac OS X. USB girişi gereklidir
 • Yazılım : Windows (7 veya daha yeni) ve Mac OSX (10,8 veya daha yeni) için SteelSeries Engine 3,11+

Apex M750 Tasarım

Öncelikle klavyenin RGB özelliğinin çok dikkat çekici olması gözümüzden kaçmıyor. Apex M750 estektik ve şık tasarımıyla oldukça başarılı bir dizayna sahip. İlk bakışta bile oyuncu klavyesi olduğunu fazlasıyla fark ettiriyor. Alüminyum alaşım olan klavye sağlamlığıyla ön plana çıkıyor. Klavye 50 Milyon tuş basımına kadar dayanıklılığını sürdürebilmektedir. Klavyenin ağırlığı ise 1 kg‘dır.

Steelseries Apex M70

QX2 Mekanik Anahtar

SteelSeries QX2 mekanik RGB anahtarları performans odaklı tasarlanmıştır. QX2 anahtarı, en hızlı oyun tepki süresini almak isteyen oyuncular için bulunmaz bir nimettir. Oyunlarda diğer rakiplerinin önüne geçmek isteyen hırslı oyuncuların aradığı bütün özellikleri sağlamaktadır. 

PrismSync Engine Uygulaması

Eğer SteelSeries Prism özellikli ekipmanlarınız varsa bu ekipmanları bu uygulamayı kullanarak birbirleri ile senkronize halde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Steelseries Engine 3 Uygulaması

Steelseries Engine 3 uygulaması ile klavyenizde istediğiniz kişiselleştirmeleri yapmanız mümkün. Klavyenizin bütün renk ayarlarından tutun klavyeniz üzerinden bütün değişiklikleri bu uygulama üzerinden yapabilirsiniz. GameSense özelliği ile desteklediği oyunları klavyenizle senkronize halde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Sonuç

Klavyenin dayanıklı olması ve 16.8 Milyon renk seçeneğiyle oyuncuların sahip olması gereken bir klavye. Klavyenin tek eksiği bilek desteği olmaması.

Diğer incelemelerimizi okumak için inceleme kategorisine göz atabilirsiniz. Yorum yazarak incelememizi istediğiniz ürünleri bizlere iletebilirsiniz.

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir