Kapat
Amazon yılbaşı fırsatları
İnternet 499 Görüntüleme 0

Amazon Yılbaşı Fırsatları Başladı!

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte yılbaşı hediyesi seçme telaşının yaşandığı bu günlerde Amazon, en iyi yılbaşı hediyesini en kolay şekilde almak isteyenlere yılbaşı alışverişine özel hazırladığı Yılbaşı Hediye Rehberi ile karşılıyor.

Amazon, yılbaşı alışverişi yapma telaşında olan müşterilerinin hediye seçme ve uzun alışveriş kuyruklarında bekleme zahmetini giderecek yeni hizmetini duyurdu. Türkiye’deki tüm müşterilerini birçok farklı kategori altında gruplandırdığı yılbaşına özel hediye seçenekleriyle karşılayan Amazon, Yılbaşı Hediye Rehberi ile ne alsam derdine son veriyor.

Amazon’dan Yılbaşı Hediye Rehberi

Teknoloji meraklılarından kitap kurtlarına, spor severlerden bakımına düşkünlere, hünerli şeflerden ev meraklılarına kadar birçok farklı müşteriye hitap eden farklı hediye seçeneklerini kategorilendiren Amazon‘da, her bütçeye uygun hediye alternatifler yer alıyor.

Amazon hediye rehberini kullanan kullanıcılar ister ceplerine uygun bütçe aralığını ister kişiselleştirilmiş kategorilerden birini seçerek en iyi alternatiflere hızlıca ulaşabiliyor. Yılbaşı hediye rehberinde yer alan yüz binlerce ürün, uygun fiyat ve 50 TL üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimat seçeneği ile kullanıcıları bekliyor.

Yılbaşı Hediye Rehberi’ne hemen aşağıdaki görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kaynak : https://shiftdelete.net/amazon-yilbasi-firsatlari-basladi

Yazar : Emin Çıtak 

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir