Kapat
teknolovizyon
Android 517 Görüntüleme 0

2018’de Satın Alabileceğiniz En İyi Android Akıllı Telefonlar

Huawei Mate 20 Pro

Piyasaya üzerine kuvvetli bir etki yapmıştır. Üçlü fotoğraf sensörüyle donatılmış telefon, kişiselleştirmenin yaratıcı etkilerini sunarken çok yüksek kalitede fotoğraf çekebiliyor. Performans için, Kirin 980’in gücü. Bu çok cazip niteliklere ek olarak, etkili bir ekran altıparmak izi okuyucusu ve bir 3D yüz tanıma çözümü sunuyor. Bu arada tasarım, özellikle çok ince sınırlarla düzgün. Büyük çentikleri destekliyorsan, emin olabilirsiniz.

teknolovizyon

Samsung Galaxy Note 9

Galaxy Note 9, Samsung’un Galaxy S9 + ile bu yılın başlarında neler önerdiğini geniş bir şekilde yansıtıyor. Ancak, bazı eksiklikleri düzeltme ve daha iyi ergonomi, mükemmel bir fotoğraf kalitesi ve özellikle de bu nesilde Bluetooth olan markanın ünlü kaleminin S Pen’inin uzaktan kumanda görevi görmesini sağlıyor. Fotoğrafçılıkta güzel, güçlü, özerk, eşsiz ve mükemmel Galaxy Note 9 elbette fiyatı belirlerken mükemmelliğe çok yakın.

teknolovizyon

Samsung Galaxy S9 Plus

Galaxy S9 gibi, S9 Plus tasarımı, güzel ekranı, mükemmel performansı ve elbette fotoğraflarının kalitesi ile etkileyicidir. bir çift mekanik açıklık temin etmek özelliği vardır dorsal sensörü S9 Galaxy ek olarak, Galaxy S9 artı f / 2,4 ikinci bir 12 mega piksel sensör sırt açıklığa sahiptir. Düşük ışıklı bir ortama rağmen makro ve güzel resimlerde güzel çekimler yapın.

teknolovizyon

 

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir