Kapat
Mobil 757 Görüntüleme 0

Aurora Rengi Motorola P30 Piyasaya Sürüldü!

Aurora Rengi Motorola P30 Piyasaya Sürüldü!

Motorola, 2018’in Ağustos’unda Motorola P30 adlı telefonunu piyasaya sürmüştü. Cihaz buz yeşimi beyazı ve parlak siyah renk tonlarıyla raflardaki yerini almıştı. Motorola P30 tanıtım lansmanında, şirket üçüncü bir versiyonun geleceğine dair söz vermişti. Motorola bu sözünü tuttu ve aurora rengine sahip Motorola P30’u satışa sundu.

Aurora Renk Tonunda Motorola P30’a Dair Detaylar

Şirketin yeni renk tonuyla ilgi çeken akıllı telefonunun detaylarına geçmeden önce, aurora ile ilgili kısa bir bilgi vermek faydalı olacaktır. Aurora renk tonu, son dönemlerde akıllı telefonlarda sıkça tercih edilen bir renktir. Oldukça şık bir görüntü yaratan bu renk, birbiri içine geçen iki renkten oluşuyor. Aşağı-yukarı hareketler söz konusu olduğunda, aurora renk tonlarına sahip bir cihaz daha da solgun bir görüntü alabiliyor. Bu durumda gök mavisi ve magenta renk tonları ortaya çıkıyor.

Aurora Rengi Motorola P30Cihazla ilgili gelen görsellere bakıldığında, telefonun kenarları için parlak mor bir renk tonu tercih edildiğini görmek mümkün. Motorola P30 adlı modelin aurora rengi olanına sahip olmak isteyenler, sebebi bilinmemekle birlikte sadece 6GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı sağlayan bir cihazla karşı karşıya gelecekler. Diğer iki cihaz için uygun görülen 64GB dahili depolama alanının iki katına çıktığı aurora rengi Motorola P30, fiyat konusunda bir değişikliğe uğramamış. Cihaza sahip olmak için ödenecek miktar, yaklaşık olarak 359 dolar. Rengiyle göz alan bu versiyonun, Çin’in yanı sıra dünya genelinde de satışa sunulması bekleniyor. Ancak bu konuya dair henüz net bir açıklama gelmediğini belirtelim.

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir