Kapat
cat-s60-termal-kemarali-telefon
Android 723 Görüntüleme 0

CAT S60 Termal Kameralı Dünyanın İlk Telefonu

CAT S60, dünyanın ilk termal kameralı akıllı telefonu olarak ülkemizde satışa sunuluyor. 5 metreye kadar suya dayanıklı olmasının yanı sıra 1.8 metreden düşmeye de dayanıklı olan telefonun pek çok farklı özelliği de bulunuyor.

Termal görüntüleme teknolojilerinin lider üreticisi FLIR tarafından tasarlanan termal kamerasıyla CAT S60, kapı veya elektrikli cihazlardaki ısınmanın dahi anında görülebileceği ve ısı değişimlerinin test edebileceği de bilinirken karanlıkta dahi en net görüntülerin elde edilmesi mümkün oluyor. 3 GB RAM ile desteklenen CAT S60, 8 çekirdekli Snapdragon 617 işlemciyle geliyor. 13 Megapiksellik ve 5 Megapiksellik ön kamerası ile CAT S60, Android Marshmallow işletim sistemi ile de beklentileri karşılıyor. 32 GB dahili depolama alanı ve 3800 mAh pil ile 4G LTE desteği de olan bu telefonda CAT S60, termal kamerasının yanı sıra farklı teknolojik özellikleri ile de öne çıkan bir model oluyor.

cat-s60-termal-kemaralı-telefon

Su, toz ve kire karşı ultra dayanıklı olan zorlu outdoor koşullarına da uyum sağlayabilen telefonun kısa zamanda piyasada yoğun talep görmesi de firmanın ve cihazın başarısını kanıtlıyor.

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir