Kapat
En İyi Kameralı Telefon
Mobil 492 Görüntüleme 0

En İyi Kameralı Telefon Modelleri

Bu yazımızda en iyi kameralı telefon modellerini ele alacağız…
İnsanlar farklı amaçlar için bazı özelliklerin daha ön planda olmasını isterler, bu makalemizde kameraları iyi olan telefon modellerini hatırlatmak istedik. Bu şekilde en iyi kameraları olan modelleri tek bir makalede görebilir ve değerlendirme yapabilirsiniz. İlk telefon modelimiz, en iyi kameraya sahip İphone X modelidir.

iPhone X Modeli

iPhone X

A11 biyonik işlemcisi olan bu telefonun 12 mega piksel iki kamerası arka kısımda yerini alırken, önde 7 MP kamera mevcut. Cihazın işletim sistemi ise iOS 11 Apple ürünlerinin kamera çözünürlükleri çok iyi. Aynı MP özellikte olan başka bir model ile karşılaştırdığınızda belirgin farklar ortaya çıkıyor.

iPhone 8 Plus Modeli

iPhone 8 Plus

Bu model de en iyi kameraya sahip, 3 GB ram ve 64 GB dahili alanı bulunan iPhone 8 Plus üstteki model gibi, 12+12 MP arka, 7 MP ön kamera taşıyor.

Huawei P20 Modeli

Huawei P20

Bu model Samsung ve Apple firmalarına kafa tutan ve gelişmekte olan bir firmanın ürünüdür. Kesinlikle bulanıklık olmayan görüntüleri almak istediğinizde bu model size seçenek olabilir. Bu beceriyi sağlayan şey ise AI görüntü sabitleme teknolojisidir. Cihazda 40 MP sensör bulunuyor ve 20 MP mono-krom + telefoto özelliği de var. Ön kısımda 24 mega piksel kamera taşıyor. Arkada ise 3 adet 40+20+8 MP kameralar bulunuyor.

Samsung Galaxy S9 Plus Modeli

Samsung Galaxy S9

En iyi kamera sensörlerini taşıyan cihazlardan biridir, özellikle geceleri bol bol çekim yapmak isteyenler ve hatasız resim video isteyenler için bu model önerilebilir. Bu modelde de 12+12 mega piksel arka; 8 mega piksel önde kamera bulunuyor.

Google Piksel 2 XL Modeli

Google Piksel 2 XL

Kamerası en iyi modellerden biridir, EIS ve OIS teknolojilerini barındıran 12.2 mega piksel kamera arka tarafa yerleştirilmiş. İster ön kamera ister arka kamera ( 8 MP) kullanın, bulanıklık olmadan çekimler yapabilirsiniz. Cihazda en iyi işlemcilerden biri olan Snap Dragon 835 işlemci bulunuyor.

One Plus 6 Modeli

One Plus 6

Yine en iyi kameralara sahip bir model daha… One Plus 6 modeli hem su geçirmeyen hem de OIS teknolojisine sahiptir. Cihaz Sony sensörleri kullanıyor, 16 +20 MP arka kısımda 16 mega piksel ön kısımda toplam 3 kamerası var. Geniş açılardan çekim yapmak istediğinizde bu modeli değerlendirebilirsiniz.

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir