Kapat
en popüler teknolojik mobil uygulamalar
Mobil 561 Görüntüleme 0

En Popüler Teknolojik Mobil Uygulamalar

Teknoloji haberleri arasında son zamanlarda iOS için piyasaya sürülen birkaç uygulama göze çarpıyor. Özellikle cep telefonu bağımlılarını fazlasıyla memnun eden bu uygulamalar, kısa sürede milyonlarca indirme alarak gündeme damga vurmayı başarıyor. İOS mobil işletim sistemini kullanan cihazların uygulama mağazası olarak da bilinen App Store’de beğeniye sunulan söz konusu teknolojik uygulamalar, eğlenceli yapıları ve işlevsellikleri ile de yoğun ilgi görüyor. Buna göre siz de en güncel teknoloji haberleri nelerdir diyorsanız son günlerin en popüler iOS uygulamalarına bir göz atabilirsiniz.

En Popüler Teknolojik İOS Uygulamaları

Hitman Sniper

Bilim ve teknoloji dalında piyasaya sürülen ve akıllı telefonlar için geliştirilen en iyi mobil uygulamalar arasında ön plana çıkan Hitman Sniper, kısa bir süre için App Store’de tamamen ücretsiz. 2015 yılında ilk kez meraklılarının karşısına çıkan ve hakkında pek çok oyun inceleme yazılan söz konusu uygulama, hem iOS hem de Android platformlarında çalışabiliyor. Bilgisayar oyunlarından sıkılan ve bu nedenle mobil oyunlara ağırlık verenlerin son zamanlardaki tercihi olan Hitman Sniper’de oyuncular, 150 farklı görev ve 10 adet kontrat üzerinden oyunu oynama fırsatını elde ediyor. Aynı filmindeki gibi suikastçı bir ajanın canlandırıldığı Hitman Sniper, bu özelliği ile en popüler mobil oyunlar arasında gösteriliyor.

Picsart

App Store’de çok sayıda kullanıcının indirdiği ve en popüler oyun haberleri arasında yer alan Picsart, iOS için en son moda fotoğraf düzenleme yazılımlarından birisi olarak dikkat çekiyor. İnternette çok sayıda nasıl yapılır tarzı videolar yayınlaması sayesinde kısa sürede kullanıcı sayısını katlamayı başaran Picsart, 2018’e damga vuran mobil uygulamalar arasında bulunuyor. Son teknoloji ürünü çok sayıda filtre ve efekt ile başarılı sonuçlar veren uygulama, kullanım açısından da büyük kolaylıklar sağlıyor. Bilişim teknolojileri dalında geliştirilen en önemli uygulamalardan birisi olarak gösterilen Picsart ayrıca zengin düzenleme araçlarına da sahip.

İPlay Teknoloji haberleri 2018 içerisinde daha piyasaya sürülmeden dahi büyük yankı uyandıran iPlay, internet üzerinden müzik dinleme olanaklarını kullanıcılarına sunuyor. Teknoloji hakkında haber yapan çok sayıda sitenin gündeminde olan iPlay, müzik dinleme opsiyonunun dışında ücretsiz video izleme seçeneklerini de kullanıcılarına sağlıyor. Teknoloji siteleri tarafından yılın en iyi uygulamaları arasında gösterilen iPlay, ücretsiz şarkı indirme imkanlarıyla da oldukça popüler.

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir