Kapat
samsung galaxy s10 plus
Android 629 Görüntüleme 0

Karşınızda Tüm İhtişamıyla Samsung Galaxy S10 Plus!

Samsung‘un merakla beklenen Galaxy S10 ailesinin tanıtımına çok az kaldı. Ancak Twitter üzerinden Evan Blass’ın yaptığı bir paylaşım sayesinde Samsung Galaxy S10 Plus tüm ihtişamı ile gözler önüne serildi!

Resmi Afişiyle Ortaya Çıkan Samsung Galaxy S10 Plus Hakkındaki Detaylar Neler?

Tanıtım lansmanına an kala yeni sızıntılar ile kendini göstermeye devam eden Galaxy S10 ailesi, bu kez de amiral gemileriyle ilgili yaptığı güvenilir sızıntıları ile bilinen Evan Blass sayesinde gündeme geldi. Tanıtım lansmanının bitişine kadar paylaşılma ihtimali bulunmayan Galaxy S10 Plus resmi afişi, Evan Blass tarafından paylaşıldı. Bu paylaşım Samsung kullanıcılarının merakını fazlasıyla gidereceğe benziyor.

samsung galaxy s10 görüntülendi

Afişte en dikkat çekici nokta, cihazda yer alan 3.5 mm Jack girişinin hala duruyor olması. Bu durum geçmişte yapılan sızıntıları doğrular nitelikte. Buna göre Galaxy S10 Plus, S10 ailesinin Galaxy Buds adı verilen yeni kulaklığı ile gelecek. Cihaza dair bazı teknik özelliklere göz atmak gerekirse, Galaxy S10 Plus kullanıcılarını üç arka kamera ve iki ön kamera ile kullanıcılarını karşılayacak. Ekrana entegre bir parmak izi tarayıcısı ile gelecek olan cihaz, 4000 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacak.

Peki sizler bu konu hakkında düşünceleriniz neler ? Bizimle paylaşmak isterseniz yorum kısmından cevaplarınızı bekliyoruz.

Teknolojiye dair bütün haberleri kaçırmamak için bizi takipte kalın !
Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek paylaşımlarımız dan anında haberdar olabilirsiniz.

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir