Kapat
teknolovizyon
Mobil 471 Görüntüleme 0

Razer Phone 2, Bildirimler için Chroma LED Efektlerine Sahip Olabilir

Razer Phone 2, Bildirimler için Chroma LED Efektlerine Sahip Olabilir

Razer,akıllı telefon sektöründe olacağını duyurduğunda kullanıcılar için bir sürpriz olmamıştı.Geçen yılın sonunda Razer Phone 120Hz ekranı ve mobil oyunlara odaklandığı amiral gemisi özelliği ile öne çıktı .Son zamanlarda Razer Phone’nin şirkete ait son akıllı telefon olmayacağı ve Razer Phone 2‘nin 2018’in bitiminden  önce piyasaya sürüleceği doğrulandı.Çok geçmeden bir iddia daha ortaya atıldı: Razer Phone 2, bildirimler için Chroma LED Efektlerine sahip olabilir.

Son zamanlarda bilgisayar ekipmanlarındaki trendleri bilmiyor olabilirsiniz.Satışları arttırmak amacıyla “oyun” sektörüne çıkartılan tüm donanımların yanı sıra, RGB de başka bir satış noktası olarak uzun yıllar kullanıldı.Bilgisayar endüstrisindeki RBG konusu kullanıcıları ayrıntılara önem vermeyen ve bütçesini uygun kullanmayanlar olarak ikiye ayırdı. Razer ise RGB dünyasının en önemli elemanıydı.

Şirketin duyurularına ve kullanıcıların dedikodularına bakıldığında Razer Phone 2’yi bildirim aldığında LED efektleriyle aydınlanmış bir şekilde görebiliriz. Bunun basit bir LED ışığı mı yoksa daha aşırı bir şey mi olacağından henüz kimse emin değil. Her iki şekilde de bu özellik havalı olabilir.

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir