Kapat
whatsapp yenilik geliyor
Android 249 Görüntüleme 0

WhatsApp’tan Yenilik Haberleri!

Milyonlarca hedef kitlesi olan popüler mesajlaşma programı whatsApp, gün geçtikçe uygulamaya yepyeni özellikler getiriyor.

Facebook bünyesinde bulunun whatsApp, kullanıcılarına Beta güvencesiyle ardışık sesli mesajözelliği sunmaya hazırlanıyor. Henüz test aşamasında olan bu uygulama kullanımabaşladığında whatsApp kullanıcıları, gelen sesli mesajları teker teker oynatmakyerine bir kez “OYNAT” tuşuna basmaları yeterli olacak.

Uyarı Sesi Getiriliyor!

WhatsApp, kullanıcılar tüm mesajları tek seferde dinleyebilsin diye ayrıca özel bir sesli uyarı sistemi getiriyor.

Grup Halinde Görüntülü Konuşma!

Alınan bilgilere göre whatsAppgrup içinde de değişiklikler yapacağı öngörülüyor. Geçtiğimiz günlerde sağ üst butona getirilen bir yenilikle grup arkadaşlarıyla görüntülü şekilde konuşma özelliği getirildi. Görüntülü konuşabilmenin de bir koşulu olduğunu belirtmek gerekir. Konuşmak istediğiniz kişinin rehberiniz de kayıtlı arkadaşınızın olması gerekiyor. Bu yenilikler henüz resmi olarak uygulamaya geçmiş değil.

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

1990 Sinop doğumluyum. Bilgisayara düşkünlüğüm küçük yaşlarda başladı ve bilgisayar hayatımın büyük bir bölümünü oluşturuyor. Grafik tasarım konusunda ileri derecede bilgiye sahibim. Tasarım yapmak benim için bir tutku haline geldi. Bunun dışında "Teknolovizyon" için içerik üretmek ve siz değerli ziyaretçilerimize bilgi aktarmak beni mutlu ediyor. Hakkımda daha fazla merak ettikleriniz varsa mail yoluyla benimle iletişim kurmaktan çekinmeyin : )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir