Kapat
teknolovizyon
Android 550 Görüntüleme 0

Xiaomi Black Shark 16 Kasım’da Avrupa’da Açıklanacak

Xiaomi’nin küresel pazar hedefleri kısa bir süre önce İrlanda ve İngiltere’ye yöneldi, ancak şirketin burada durmaya niyeti yok. Şirket yakın zamanda Xiaomi Black Shark Helo‘yu, orijinal Xiaomi Black Shark cihazının geliştirilmiş sürümü olarak piyasaya sürdüğü için, birçoğu için pazardaki başka bir oyun telefonu olarak kaldı. Razer Phone 2 dünya çapında mevcutken ASUS ROG Phone gibi başka rakipler bu yarışın içinde henüz değildi. 16 Kasım’dan itibaren, Avrupa’daki 28 farklı ülkede orijinal Xiaomi Black Shark’a ulaşmak mümkün olacak. Black Shark, Xiaomi‘nin çok fazla yatırım yaptığı bir varyant.

Xiaomi Black Shark kullanıcılara Qualcomm Snapdragon 845 ve 6GB/8GB LPDDR4X RAM sunuyor. Aynı zamanda cihaz 6 inç 2160 × 1080 IPS LCD ekran ve 4000 mAh bataryaya sahip. Herhangi bir yolla herhangi bir kese yoktur, ancak yüksek bir yenileme oranı ekranının olmaması insanları rakiplere dönüştürebilir. Bu telefonu aslında gamer-esque tasarımı dışında bir oyun telefonu yapan çok az özellik var. Bu tür bir şey olsaydı bir tür oyun güçlendirici olarak çalışan bir “Shark Mode” var. Şirketin çevre birimlerinin (özellikle gamepad) de mevcut olup olmadığı bilinmiyor.

teknolovizyon

Bu telefonu aslında gamer-esque tasarımı dışında bir oyun telefonu yapan çok az özellik var. Bunlardan bir tanesi oyun performansını arttıran Shark Modu.

Shark modelinin tasarımının çevre birimlerine uygulanacağı merak konusu.

Son olarak cihazın 380 € civarında bir fiyat etiketine sahip olacağı tahmin ediliyor. Ancak farklı ülkelerin alım güçlerine göre değişebilmesi mümkün olan fiyat portresi sayesinde çoğu ülkede rağbet görecek gibi görünüyor.

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir