Tanıtılmasına çok az bir süre kalan Xiaomi Mi Mix 3 ile ilgili yapılan sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz saatlerde özellikleri resmiyet kazanan amiral gemisi Xiaomi Mi Mix 3 şimdi ise çalışırken görüntülendi.

Xiaomi Mi Mix 3 çalışırken görüntülendi!

Dünya’nın ilk 5G’li ve 10 GB RAM’lı akıllı telefonu olacak olan Mix 3, bugün kanlı canlı bir şekilde görüntülendi. Yayınlanan kısa video ile yeniden tasarımı gözler önüne serilen amiral gemisindeki kızaklı kamera yapısını da tekrardan görmekteyiz.

Yayınlanan videoda ise önceki raporlarda belirtilen 3 boyutlu yüz tarama teknolojisinin, nasıl çalıştığı gösteriliyor. Sızdırılan videoda da görebileceğiniz gibi Windows 10 yüklü bir bilgisayara Bluetooth üzerinden bağlanan Mi Mix 3modelindeki yüz kilidi teknoloji ile bilgisayarın kilidinin sadece 4 saniye açtığını gözlemleniyor.

Ayrıca bugün paylaşılan detaylara göre, Mi Mix 3‘de yer alacak olan parmak izi okuyucusu veya iris tarayıcısı sayesinde kullanıcıların dizüstü bilgisayarlarının kilidini rahatlıkla açabileceği de belirtiliyor.

Kaynak : https://shiftdelete.net/xiaomi-mi-mix-3-calisirken-goruntulendi
Yazar : Deniz Aslan

 

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir