Kapat
Instagram Grup Sohbeti Oluşturma
Nasıl Yapılır ? 90 Görüntüleme 0

Instagram Grup Sohbeti Oluşturma

Sosyal medya uygulaması olan instagram günlük hayatta kullanıcılara kolaylıklar sağlıyor. Grup sohbeti oluşturma pratik bilgiler arasında yer alıyor. Arama kaydı, beğeni ve paylaşımlar hakkında bilgi almak zaman alabilir. Pratik ayarları yaparak hepsine ulaşabilirsiniz.

Grup sohbeti oluşturmak kullanıcılar için biraz daha kolay olmalıydı. Kullanıcıların üzerine basarak, sağ üst köşeden veya kolay görülen bir butona basarak sohbet grubu oluşturulabilirdi. Uygulayacağınız dört basit adımda grup sohbeti oluşturabilirsiniz. Grup sohbeti sayesinde fotoğraf, video, hikaye, emoji ve düz yazı metinleri gönderebilirsiniz.

Instagram grup sohbetinin bazı kısıtlamaları bulunuyor. Bunlardan en önemlisi oluşturulacak grup sohbetinde sadece on beş kişiden az olabilir ancak on beş kişiden fazla olamaz.

Instagram Grup Sohbeti Nasıl Oluşturulur?

1.Adım : Sosyal medya uygulaması olan instagram uygulamasını kullanıcı adı ve şifrenizi girerek açın.

2.Adım : Mesajlar bölümünü açın. Sağ üst köşedeki artı işaretine basın.

3.Adım : Karşınıza çıkacak kişi listesinden grubunuzda kimlerin olacağını seçin.

4.Adım : Kullanıcıları seçtikten sonra fotoğraf, video veya bir yazı gönderdiğinizde grup oluşturulmuş olacaksınız.

Grup İsmi Değiştirme

Sohbetin sağ üst köşesindeki İ butonuna basarak kullanıcı isimlerinin yazılı olduğu yerin üstüne tıklayarak, grubun ismini değiştirebilirsiniz.

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

1990 Sinop doğumluyum. Bilgisayara düşkünlüğüm küçük yaşlarda başladı ve bilgisayar hayatımın büyük bir bölümünü oluşturuyor. Grafik tasarım konusunda ileri derecede bilgiye sahibim. Tasarım yapmak benim için bir tutku haline geldi. Bunun dışında "Teknolovizyon" için içerik üretmek ve siz değerli ziyaretçilerimize bilgi aktarmak beni mutlu ediyor. Hakkımda daha fazla merak ettikleriniz varsa mail yoluyla benimle iletişim kurmaktan çekinmeyin : )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir