Kapat
en-cok-satan-steam-oyunlar-teknolovizyon
Oyun 533 Görüntüleme 0

2018’de En Çok Satan Steam Oyunlar

Son zamanlarda pek çok kişi, en popüler teknoloji haberleri içerisinde yer alan Valve’nin açıklamalarını konuşuyor. Zira pek çok teknoloji tutkununun takip ettiği Steam oyunları üzerine bir rapor hazırlayan Valve, bu raporunda 2018 yılında en çok satan Steam oyunlarından söz ediyor. Buna göre siz de son günlerin en çok konuşulan oyun haberleri nelerdir diye merak ediyorsanız 2018’in en çok hit alan oyunlarına bir göz gezdirebilirsiniz.

2018’in En Çok Satan Steam Oyunları

Far Cry 5

Hakkında pek çok oyun inceleme yazılan ve oldukça eğlenceli bir oyun olan Far Cry 5, Ubisoft’un önderliğinde 2018 yılının en çok satan Steam oyunu olmayı başarıyor. Yıl içerisinde teknoloji siteleri tarafından da sık sık çeşitli haberleri yapılan Far Cry 5’in Hope County adındaki kurgusal bir kasabada geçen hikayesi, Project at Eden’s Gate adındaki bir tarikatın etrafında şekilleniyor.

Rainbow Six: Siege

Hayranları tarafından defalarca cep telefonu versiyonunun da yapılması istenen ve popüler Steam oyunlarından birisi olarak bilinen Rainbow Six: Siege, 2018 yılının en çok satan Steam oyunlarından başka bir tanesi. En çok sevilen oyunlar arasında bulunan Rainbow Six, ülkemizde de bir hayli fazla bir oyuncu kitlesine sahip. Hakkında birçok nasıl yapılır videosu çekilen ve bu sayede oyuncu sayısını katlamayı başaran oyun, taktiksel yapısı ve gerçekçi oynanışı ile ön plana çıkmayı başarıyor.

GTA 5

Teknolojik haberler listelerinden adı hiç inmeyen oyunlardan birisi olan GTA 5, hiç şüphesiz 2018 yılının en popüler oyunu. Bilgisayar oyuncularının büyük beğenisini kazanan GTA serisinin yepyeni bir versiyonu olan GTA 5’te oyuncular yine Rockstar Games’in önderliğinde bambaşka maceralara atılıyor. Son teknoloji ürünü grafikleri ve ses efektleri ile büyük beğeni toplayan oyun akıcı hikayesi ile de dikkat çekiyor. Bilim ve teknoloji dalında pek çok habere de konu olan GTA 5, serinin diğer oyunları gibi dünya çapında ses getirmeyi başarıyor.

Assassin’s Creed Odyssey Bilişim teknolojileri üzerine yayın yapan pek çok sitede adını sık sık gördüğümüz Assassin’s Creed Odyssey, 2018 yılının en çok satan Steam oyunları içerisinde bulunuyor. Teknoloji haberleri 2018 listelerinde her daim üst sıralarda olmayı başaran ünlü oyun, Ubisoft’un en son teknolojileri kullanarak ürettiği oyun motoru sayesinde görsel bir şöleni oyuncularına sunuyor. Her geçen gün aldığı güncellemeler ile güncel teknoloji haberleri gündemini sürekli meşgul eden Assassin’s Creed Odyssey’de ana karakter seçiminin detayları kadar hikâye anlatımı da oyuncuların büyük beğenisini kazanıyor.

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir