Kapat
mortal-kombat-Far-Cry-5–New-Dawn-teknolovizyon
Oyun 544 Görüntüleme 0

2019 OYUN İNCELEMELERİ

The Game Avards tarafından 2019 yılında çıkması planlanan teknoloji haberleri platformlarında yeni yayınlanan oyunlar incelenmektedir.

Far Cry 5 – New Dawn

İlk oyun olarak ‘Far Cry – New Dawn’ ı incelemek mümkün. Yeni sürümleriyle piyasaya sürülecek olan oyun takipçilerinin hızla beklediği türden ve merak uyandırıcı bir oyun seçeneği ile karşınızda bulunmaktadır. Bu oyun için stanley mi dls mi diye kafa karıştırıcı yorumlara açıklık getirmek gerekirse, oyun Stanley olarak geçmektedir. Teknik olarak Far Cry oyunun aynısı kullanılacak sadece yeni güncellemelerile üzerinden geçilmiş kapasitede yer alacaktır. Başlı başına yeni bir oyun olarak da durmayan, 60 dolar verilecek bir oyun kapasitesinde olmayan oyunun ürün fiyatı 40 dolar olarak açıklanmıştır.

Far Cry 5 – New Dawn

Tanıtım içeriğinde de bahsedildiği gibi, oyunda sadece nükleer kısımdan sonrası yenilenmiş durumdadır. Nükleer saldırıdan sonra, yeni bitkiler ve yaşam hayata geçmektedir. Montana’ da geçen oyunun üzerine yeni konular ve yerleşim bölgeleri eklenmiş şekildeki oyunun dünya üzerinde ciddi sayıda takipçisinin olması bu oyunu incelemeye iten sebepler arasında yer almaktadır. Far Cry 5 yeni bir oyun şeklinde pazarlanmadığı için, oyun üreticilerinin de ne kadar samimi olduğunu gözlemek mümkündür. Hiçbir şekilde hile ya da sıkıntı yaratacak bir oyun değildir.

Mortal Kombat 11

Yeni oyunlar denilince dünya çapında gözlemlenen ve merakla beklenen ikinci oyun ise 23 Nisan 2019 tarihinde piyasaya çıkışı yapılacak ürün Mortal Kombat 11’ dir. Ne yazık ki oyunun müzikleri beklenen ilgiyi karşılamamış durumdadır. Kendi klasik ve efsane olmuş olan Mortal Kombat müziği nedeniyle yeni tarz müzikleri oyunun takipçilerini ilk etapta etkilememiştir. Müzik sahnenin moduna bir miktar düşük gelmiştir.

Mortal Kombat 11

Takipçileri tarafından oyun müziği kısmında bir hayal kırıklığı yaşatacak olan oyun, içeriği, macera ve sürükleyiciliği itibariyle sınıftan geçmeyi başarmıştır. Eski modellere nazaran silah kullanımında da ciddi oranda artış yaşanmaktadır. Oyun gerçekçi sahneleri sayesinde gözleri topluluk etkinlikleri tarihine dikmiştir. Meraklıları uzun kapsamlı incelemek amacıyla oyunun topluluk etkinliklerindeki tanıtımlarını beklemektedir.

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir