Activision, yeni yayınladığı fragmanda 2 yeni multiplayer haritasını gösterdi.

Activision’ın sadece multiplayer olarak piyasaya sürmeye karar verdiği yeni Call of Duty oyunu Black Ops 4, 12 Ekim’de piyasaya çıkıyor. Şirket oyunun çıkışının yaklaşmasıyla birlikte yeni bir fragman yayınladı.

Zombi, standart ve Battle Royale modlarının tamamının yer verildiği fragmanda, 2 yeni standart multiplayer haritası gösterildi. Haritaların birinde nehir bulunduğu görülürken, diğerinde mavi renkteki binalar dikkat çekti.

Oyunun Xbox One konsolundaki boyutu da belli oldu. Black Ops 4’ün Xbox One sürümü, yaklaşık 43 GB boyutunda olacak. PlayStation 4 sürümünün de benzer bir boyutta olacağını tahmin ediyoruz.

PC sürümünde ise daha yüksek çözünürlüklü kaplamaların kullanılması halinde bu boyut bir miktar artabilir. Black Ops 4’ün PC’de yalnızca Battle.net platformunda yayınlanacağını da hatırlatalım.

Kaynak : https://www.technopat.net/2018/09/27/call-of-duty-black-ops-4-cikis-fragmani-yayinlandi/

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

1990 Sinop doğumluyum. Bilgisayara düşkünlüğüm küçük yaşlarda başladı ve bilgisayar hayatımın büyük bir bölümünü oluşturuyor. Grafik tasarım konusunda ileri derecede bilgiye sahibim. Tasarım yapmak benim için bir tutku haline geldi. Bunun dışında "Teknolovizyon" için içerik üretmek ve siz değerli ziyaretçilerimize bilgi aktarmak beni mutlu ediyor. Hakkımda daha fazla merak ettikleriniz varsa mail yoluyla benimle iletişim kurmaktan çekinmeyin : )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir