Kapat
pubg-erangel-guncelleme
Oyun 599 Görüntüleme 0

Erangel Güncelleniyor Mu?

PUBG’nin oyuna yeni içerik getirmeden önce eski sorunları düzeltmek istediğini öğrenmiş bulunuyoruz. Bunun başlangıcı ise oyundaki ilk göz ağrımız Erangel oluyor.

PUBG’nin en eski haritası Erangel, ufak tefek değişimler dışında ilk günkü gibi kaldığını söyleyebiliriz. Detaylar, loot, evler vs. herşey betadan beri neredeyse aynı durumda. Oyunu geliştiren PUBG Corp. mevcut haritaları tekrar düzenleme kararı aldıklarını duyurmuştu. Açıklamaya göre de yeni içerikler oyuna eklenmeden önce mevcut durumu düzeltmeyi seçmişler.

Map:Erangel

Düzenlenecek haritanın Erangel olduğu ilk olarak Reddit‘te yayınlandı. Bir kullanıcının test sunucusunda data madenciliği yaparken fark edildi ve PUBG Corp.’da bu haberi doğruladı. Reddit’te yayınlanan yazıya göre bu güncelleme ile Erangel’e yeni ev ve dokular gelecek. Böylece Pochinki ve Sosnovka Military Base gibi yüksek seviye loot yapılabilecek birkaç alan daha eklenmiş olacak.

Güncellemenin ne zaman geleceği konusunda herhangi bir bilgi yok şimdilik. Eski Erangel‘de doku ve görüntü sorunları pek çoğumuzu rahatsız ediyordu. PUBG’nin son haritası Vikendi’deki görsellik ve ince detayları Erangel’de görmek, oyunun hayranlarını fazlası ile mutlu edecek gibi duruyor.

Playerunknown’s Battlegrounds’a gelen bu güncelleme pek fazla bir değişiklik içermese de bundan sonraki gelecek güncellemeler de harita üzerinde ve ekipmanlarda daha fazla değişiklik olacak gibi görünüyor.

Bu tarz haberlere daha fazla ulaşmak istiyorsanız sitemizi takipte kalın ve yorum kısmından düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayın.

Necip Uğur DAĞ {Necip Uğur DAĞ}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir