Hitman 2 oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeniden birbirinden heyecanlı sahnelere yer verecek olan oyunun yeni bölümünü gün yüzüne çıkartan bir fragman yayınlandı. IO Interactive yayınladığı teaser fragmanında Kolombiya’nın karanlık ormanlarında dolaşacağımız bölümü gözler önüne serdi.

Hitman 2 ile soluksuz bir macera oyuncuları bekliyor!

Yapımcılar yeni oyun ile oyuncuları Kolombiya’nın balta girmemiş ormanlarına yolcuğa davet ediyor. Kolombiya’nın ıssız ormanlarında uzun mavi palçolar giyen ve çalılıklarda saklanan düşmanlarla baş edecek olan Ajan 47 ile yeniden zorlu görevlerin üstesinden gelmeye çalışacağız.

Yayınlanan fragmanda Ajan 47’nin düşmanlarının giymiş olduğu kıyafetleri ve kullandıkları silahlarıyla ön plana çıkıyor. Gizlilik temasını en iyi şekilde işleyecek olan yapımcı firma IO Interactive, yeni oyunda oyunculara farklı bir deneyim yaşatacak. Genellikle yoğun ve karanlık gözüken ormanda bina sayısının azlığıda oldukça dikkat çekiyor. Bu da şu anlama geliyor ki, her an çalılıkların içine saklanmış düşmanlarla baş başa kalacağız.

Son olarak ise Hitman 213 Kasım 2018 tarihinde satışa sunulacak. Ayrıca Hitman’ın ilk oyununda yer alan bölümlerse güncellenerek DLC şeklinde oyunculara sunulacağını da belirtelim.

Kaynak : https://shiftdelete.net/hitman-2-yeni-teaser-fragmani-yayinlandi
Yazar : Deniz Aslan

 

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir