Kapat
Playstation 4 Kullanıcıları Artık İsimlerini Değiştirebilecek
Oyun 562 Görüntüleme 0

Playstation 4 Kullanıcılarına Müjde Artık İsimlerini Değiştirebilecekler !

Playstation 4 kullanıcılarının uzun süredir beklediği özellik sonunda geldi. Bu günden itibaren bütün kullanıcılar kullanıcı isimlerini değiştirebilecekler.

Bildiğimiz gibi Playstation kullanıcılarının PSN hesapları olması gerekiyor. Bu PSN hesaplarıyla kullanıcılar profillerini oluşturduktan sonra diğer bütün playstation cihazları üzerinden profillerine erişim sağlayabiliyorlardı. Sonny blogundan gelen açıklamada sosyal medya direktörü Sid Shuman kullanıcılara sevindirici haberi verdi bugünden itibaren kullanıcı isimlerini değiştirebileceklerini belirtti.

Kullanıcılar değişikleri web üzerinden yada Playstation üzerinden gerçekleştirebilecekler. Bu arada kullanıcı değiştirme sınırlaması bulunmuyor bütün kullanıcılar istediği kadar sınırlama olmaksızın isimlerini değiştirmekte özgürler. Bu haber Playstation kullanıcılarını fazlasıyla mutlu edeceğe benziyor.

Playstation 4 kullanıcıları istedikleri zaman eski isimlerine geri dönmekte özgürler, ve eski kullanıcı isimlerini profillerinde sergileyebilecek olmaları gayet güzel bir haber. Kullanıcı isimlerini kendi web sayfalarında paylaştıklarını ve listeyi kontrol etmeleri gerektiğini  söylemekte fayda var.

Oyun dünyasından en güncel haberleri almak için sitemizi takipte kalın. Önerilerini yorum kısmından bize bize iletmeyi unutmayınız…

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir