Kapat
teknolovizyon
Oyun 596 Görüntüleme 0

PUBG Yeni Harita (Venedik) Geliyor !

Birçok oyuncu tarafından sevilerek oynanan PUBG, yeniliklerle doymuyor. Bugün yaşanılan gelişme ile birlikte PUBG Venedik haritası gün yüzüne çıkartıldı. Sıkı durun, bambaşka bir deneyim sizleri bekliyor!

PUBG Venedik haritası tüm detayları ile sızdırıldı!

Satış rakamlarıyla rekorları altüst eden Battle Royele oyunu  yeni haritası ile oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.  Reddit kullanıcısı IamEzalor tarafınca aktarılan bilgilere göre, yakın zaman içerisinde oyuna eklenecek olan kar haritasının konsept tasarımcısının, Venezia ( Venedik) haritası üzerinde çalıştığını gün yüzüne çıkarttı.

PUBG Venedik haritası ile ilgili paylaşılan görselden de görebileceğimiz üzere, haritada çok sayıda küçük adacıklar bulunuyor. Bunun haricinde bolca su kanalının yer aldığı haritada oldukça heyecanlı dakikalar siz oyunseverleri bekliyor.

teknolovizyon

Efsanevi Batte Royale oyununa İtalya esintileri ile daha da eğlenceli hale getirecek olan yapımcılar, PUBG Venedik haritası ile birlikte ayrıca kullanılabilir bir yeni araç ve birkaç yeni silahı da oyuna ekleyecek.  Reddit kullanıcısıIamEzalor ise bu yenilikleri şöyle sıralıyor;

Araçlar

– Aquarail
– Bicycle
– Vespa

Silahlar

– Beretta ARX 160(Assault Rifle)
– Benelli M4(Shotgun)
– HK-911(Su altında kullanılabilir)
– C4 Patlayıcı

Yenilikler

– Binalar yüzde 60 oranında azaltılacak
– Köprüler yüzde 50 oranında azaltılacak
– Kırmızı bölge (Red Zone) kaldırılacak

Henüz oyuna eklenecek olan harita hakkında yetkililerden resmi bir açıklama gelmedi. Fakat yapımcılara yakın kaynaklardan gelen bilgiler doğrultusunda söz konusu yeni haritanın önümüzdeki aylarda tüm platformlardaki kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Kaynak : https://shiftdelete.net/pubg-venedik-haritasi-sizdirildi
Yazar : Deniz Aslan

Ufku Arslan {Ufku Arslan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir